Yakaza Psikoloji Psikolog İstanbul

Psikoloji insanların varlığından doğan bir bilimdir. psikolog istanbul gibi büyük şehirlerde başvurulan önemli bir sağlık danışmanıdır. Psikolog , insanların ruh sağlığını koruyabilmesini sağlayan psikoloji biliminin esaslarını uygulayan kişilerdir. Biz psikologlar etik kurallar içerisinde terapi yapar karşımızdaki danışanımıza en yararlı olacak yolu yine danışan ile birlikte seçeriz. Danışman ve danışan iş birliği, danışanın yeni çizeceği yolda yapı taşlarını oluşturmak için seçilmiş en önemli yoldur.

Aynadan Psikolojik Danışmanlık Merkezi çocuk, ergen, yetişkin ve aile terapisi konusunda alanında uzman psikologlarca çalışmalar yürütür, psikoloji alanında Türkiye çapında araştırmaları sürmektedir. Tüm illerimizi kapsayan, bir kaç günlük söyleşi şeklinde hazırlanan etkinlikler düzenlenmektedir. Etkinliklerimize katılmak isteyen tüm psikoloji sevdalılarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Eğitimli, konusunda uzman kadromuz ile 2008 yılında Kadıköy’ de  açılan Aynadan Psikolojik Danışmanlık Merkezi Uzm. Psk. Ayşegül ÜLKÜ USLU önderliğinde kurulmuştur. Uzun yıllardır yalnızca danışmanlık hizmeti veren kururmumuz psikolojik eğtimler konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Aynadan Psikolog istanbul ekibi olarak misyonumuz danışanlarımızın bireysel ve toplumsal sorunlarını yine danışmanlarımızın memnun olacağı şekilde çözmek huzurlu ve kaliteli bir yaşamın kapılarını onlar için aralamaktır. İnsan sağlığının merkezini oluşturan psikolojik sağlığın olumlu yönde yönelim sağlamasına yardımcı olmak öncelikli amaç olarak benimsenmiştir.

Psikolog İstanbul Ekibi, dürüştlüğe, doğruluğa ve tarafsızlığa önem verir. Kişinin özlük hakları ve mahremiyetlerinin korunması esastır.  Aynadan Ekip sorumluluğu, danışanın özel bilgilerini hiç bir koşulda üçüncü kişiler ile paylaşılmasını önler.  Uzmanlık alanı dışında bulunan her konu, problemin çözümü için esas olan uzmana yönlendirilerek çözülür. Konu uzmanlık gerektiyor ise merkezimiz kadrosunda bulunan uzman ile görüşme talep edilir. Nadiren olsada görüşmede iki uzman hazır bulunur ve değerlendirme tüm konuları içerir.

Aynadan Psikolojik Danışmanlık ( Psikolog İstanbul ) din, dil, ırk, mezhep, cinsiyet, cinsel tercih, sosyal ekonomik düzey  ayrımı gözetmeksizin etik kurallar çerçevesinde işini en doğru şekilde yapacağını taahhüt eder. Sözlü olarak bunu teğit etmek danışanın başlangıç görevidir.

Uzm. Psk. Ayşegül ÜLKÜ USLU

Psikolog İstanbul da ofisimizden görüntüler

Psikolog İstanbul
psikolog istanbul

 

psikolog-dokunmak

HASTA – DANIŞMAN İLİŞKİSİNDE DOKUNMA

HASTA – DANIŞMAN İLİŞKİSİNDE DOKUNMA Etik konularla ilgili süpervizyon çalışmalarında   Öğrencilerin ortaya …

asperger-sendronu

ASPERGER SENDROMU

ASPERGER SENDROMU Asperger Sendromu (AS)1944´de Avusturyalı hekim Hans Asperger tarafından “otistik piskopati” …

misofonya

Misofonya İşitsel Algı Bozukluğu Sendromu

Misofonya Nedir? Misofonya işitel algı bozukluğu olarak tanımlanan, bireyin bağzı seslere karşı seçici davranması, …